Poslední aktualizace
26.7. 2018
(23:10 hod)



TOPlist



 


...zpět do sekce "obecní úřad"

Přehled zvolených zastupitelů v letech 1994 - 2014:
jména jsou řazena abecedně

Volby do zastupitelstva obce konané ve dnech 15.10. - 16.10.2010:

zvolení kandidáti / složení zastupitelstva:

Hrabec Antonín - starosta
Kopecký Pavel Ing. - místostarosta
Čmelík Jan - předseda finančního výboru
Nožička Miroslav - předseda stavebně-technického výboru
Kapoun Jiří Ing. - předseda kontrolního výboru
Šimek Milan - člen zastupitelstva

Helena Hrubá ke dni 29.8. 2011 odstoupila na vlastní žádost ze zastupitelstva. Náhradníci p. M. Pršala,
p. J. Kohm, pí. J. Endrisová a pí. K. Thamová se vzdali svého madátu, takže je zastupitelstvo obce Soběraz
6-ti členné.

ostatní:
Zikmundová Anna - hospodářka
Šimek Vojtěch - správce webu



Volby do zastupitelstva obce konané ve dnech 20.10. - 21.10.2006:

zvolení kandidáti:

Bukovinský Miloš Ing.
Čmelík Jan ml.
Hrabec Antonín
Nožička Miroslav
Nožička Petr
Pršala Miloš
Šimek Vojtěch

nezvolení kandidáti (náhradníci):

Flamberg Daniel
Kapoun Jiří Ing.


funkce v zastupitelstvu:
Hrabec Antonín - starosta
Nožička Petr - místostarosta
Čmelík Jan - předseda finanční komise
Nožička Miroslav - předseda stavebně-technické a kontrolní komise
Šimek Vojtěch - člen zastupitelstva, správce webu
Flamberg Daniel - člen zastupitelstva
Pršala Miloš - člen zastupitelstva

Anna Zikmundová - hospodářka

- Ing. Miloš Bukovinský odstoupil ke dni 19.2. 2007 ze zastupitelstva. Počínaje datem 1.3. 2007 byl nahrazen
 Danielem Flambergem (o náhradníkovi rozhodlo pořadí ve volební listině).
- V. Šimek se ze studijně-pracovních důvodů od 1.10. 2009 přestal zúčastňovat zasedání zastupitelstva.
Počínaje datem 1.10.2009 se vzdal odměny vyplácené zastupitelům.

- Kompletní výsledky voleb do zastupitelstva obce z roku 2006 naleznete zde.


Volby do zastupitelstva obce konané ve dnech 01.11. - 02.11.2002:

zvolení kandidáti:

Bukovinský Miloš Ing.
Čmelík Jan
Hrabec Antonín
Macek Miloslav
Nožička Petr
Řeháčková Helena
Thamová Karla

nezvolení kandidáti (náhradníci):

Daniš Martin
Endrisová Jana
Havel Ivan
Ibl Milan
Jenčková Zdeňka



Volby do zastupitelstva obce konané ve dnech 13.11. - 14.11.1998:

zvolení kandidáti:

Bukovinský Miloš Ing.
Čmelík Jan
Hrabec Antonín
Ibl Milan
Macek Miloslav
Nožička Miroslav
Šimková Radka

nezvolení kandidáti (náhradníci):

Havlová Vlastimíra
Thamová Karla
Zikmund Jan



Volby do zastupitelstva obce konané ve dnech 18.11. - 19.11.1994:

zvolení kandidáti:

Hrabec Antonín
Ibl Milan
Macek Miloslav st.
Nožička Miroslav
Svoboda Josef
Wihanová Pavla
Zikmund Jan

nezvolení kandidáti (náhradníci):

Čmelík Jan st.
Čmelíková Markéta
Havlová Vlastimíra



zdroj: volby.cz